mapa
poende

!!! Cyklisté POZOR !!!

Čtvrté vážné zranění cyklistů při sjezdu z Lysé hory

26.6.2010 - okolo 15,00 hod. těžce zranili dva cyklisté při sjezdu z Lysé hory na asfaltové silnici ve směru na Papežov. Muž 35 let si při pádu způsobil vážná zranění v obličeji a byl po ošetření členy HS transportován sanitou RZP do nemocnice. Asi po 15-ti minutách ve stejném místě havarovala žena 41 let. Vzhledem k vážnému poranění hlavy s bezvědomím,byl na místo povolán vrtulník LZS,který ženu transportoval do fakultní nemocnice Ostrava.

Více ZDE.

Foto ZDE.

3.7.2010 - v odpoledních hodinách došlo při sjíždění z Lysé Hory k pádu cyklisty po najetí do "díry" v asfaltu a pro závažnost zranění byla požádána o spolupráci LZS Ostrava.Postiženého po ošetření a stabilizaci převezlo záchranné vozidlo HS k vrtulníku LZS kde byl přeložen a dále transportován do fakultní nemocnice Ostrava.

Foto ZDE.

UPOZORŇUJEME cyklo návštěvníky Lysé Hory aby při sjíždění na konci rovného úseku mezi 4-5 km "pod Zimným" po pravé straně silnice dbali zvýšené opatrnosti kvůli "DÍŘE" v asfaltu ,která zapříčinila již po čtvrté za krátkou dobu vážné zranění cyklistů!

Chceme upozornit všechny cyklisty, že od května letošního roku jsou na této komunikaci rozmístěny dopravní tabule s informaci o rychlostním omezení na 30 km/h.

Nehody cyklistů na Lysé hoře v loňském roce po kliknutí ZDE.

Prohlubeň v asfaltu
Prohlubeň v asfaltu
Kritické místo
Kritické místo

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím 3 názory)

Eman08.07.2010 v 10:07
Díra a prudké zatáčky jsou sprejem označeny. Někteří jezdí jak ho..da....

Karel07.07.2010 v 10:04
Rovněž nechápu, proč se díra neopraví, nebo výrazně neoznačí. To k tomu nestačí 4 vážné úrazy !!! Dávat značku omezení 30km/h je alibismus.

Ferda z Frenštátu07.07.2010 v 09:51
Proč tu díru radši co nejrychleji neopravíte? Nebo neoznačíte na místě, aspoň nastříkejte sprejem kolem ní... Z webu si to bude někdo těžko pamatovat.


 
Zveřejněno 06.07.2010 v 07:14 hodin