mapa
czpode

Napište nám své zkušenosti, pocity a dojmy s nabídkou občerstvení a ubytování na Lysé hoře.

V současnosti jsou v provozu dvě zařízení poskytující občerstvení pro turisty a návštěvníky Lysé hory.

První z nich je klubovna KČT nazývaná Šantán, druhá je horská chata Lysá hora přezdívaná Plesnivka.
Co se týče ubytování je možnost ubytovat se v ubytovně Kameňák a v bývalé chatě válcoven plechu Frýdek-Místek - dnes SKI chata Lysá hora.

Napište nám jaké máte zkušenosti, můžete pochválit, zkritizovat i poradit.

Jen prosíme o slušnost ve vyjadřování. Díky.

bufety

href="http://navrcholu.cz/"> src="http://c1.navrcholu.cz/hit?site=113343;t=lb14;ref=;jss=0"
width="14" height="14" alt="NAVRCHOLU.cz"
style="border:none" />

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím 48 názorů)

Martin04.01.2011 v 21:37
Zrdavím, rád bych se podělil o svůj dojem z občerstvení na Lysé hoře. Na oběd jsem zavítal do chaty, kde obsluha volá názvy jídel, která už jsou hotová. Samotné jídlo bylo chutné a nečekal jsem na něj dlouho. Personál ochotný. Nejsem fajnový, ale vadil mi nedostatečně umytý příbor. Nůž byl možná jen utřený do ubrousku. Nebylo to jen jednou, protože na Lysou během roku chodím vícekrát. Myslím, že by se to dalo vylepšit, jinak všechno OK.

Jenda02.01.2011 v 11:02
Klasika včera Šantán, velice příjemně. Ale nechápu majitele proč nemají desítku pivo?

Tom01.11.2010 v 22:19
Lysá už není co bývalo dříve. Je tam přeplněno a leze tam kdekdo. Stala se z toho masová záležitost. Právem se tam chce každý podívat. Já už nemusím. Je plno jiných hezčích míst.

Mirek08.09.2010 v 07:13
Ahoj, chodím na Lysou horu pravidelně téměř každý víkend a někdy i v týdnu. Protože jsem členem Klubu přátel Lysé hory, chodím zásadně do Šantánu. S občerstvením jsme byl vždy spokojen. Chodím sem ne kvůli jídlu ale atmosféře, která tu brzy ráno panuje, kdy se tu scházejí Lysaři. Komu vadí záchody, nebo má strach, že mu střecha spadne na hlavu tak ať sedí doma, kvůli luxusu se nahory nikdy nechodilo.

Josef18.12.2009 v 07:21
Co Lysá my dá ,také rád přijímám.Ne však to co my tam ukuchtí nějaký ušmudlaný rádoby kuchař.

Vlčí tulák zBeskyd16.11.2009 v 15:37
jidlo je zde vítečné nelepší kyselice a celkově všechny jidla lysa hora je nejkrasnejšim místem pod sluncem
a i přesto že jsem zde byl nezpočetno krat vždy se sem rad vracím lysá hora jest rájem sěta muj domov ma vásen má láska i rodným krajem a co lysá mi dá od srdce příjmám a když někdo těmyto dary pohrdá musí duši míti ztemněnou jako pulnoc bez měsíce a Královna Beskid jimi take pohrdá ale kdož si váži těh daru Lysa hora jej spravedlivě odměni to jest mé dojmy

"nasraný Lysař"24.08.2009 v 15:35
Noste si vše sebou, snězte si to kde chcete, ale prázdné odneste zase dolů a nedělejte v lese a po stezkách bordel!
Nikdo Vás nenutí stravovat se v některé chatě.
A že je stav taký jaký je, na to se ptejte Vámi volených zástupců v politice.
V říjnu budete mít šanci vybrat ty, kteří snad konečně pochopí, že i Beskydy patří k nádherným a turisticky vyhledávaným horám a že "česko" nekončí Krkonošemi.

Mičo10.04.2009 v 21:12
Souhlas.To žrádlo pro psy by nežral ani muj pes.

Daila02.04.2009 v 16:34
Zdravím:) Tož na Lysou jsme jeli s přítelem
na víkend spojený s lyžováním. Přes dva metry sněhu, prašan, víkend jsme si skvěle užili, stejně tak jídla, které jsme si dávali výhradně v Šantánu, mnohými tak neblaze avizovaným, takže naše zkušenosti byly naopak hodně pozitivní. Smažák a řízek za super ceny, člověk se najedl a nemusel se s ničím nahoru tahat, natož si něco vařit. Myslím, že se nám to vydařilo, po stránce jídla a lyžování, ubytováni jsme byli na chatě Ski Lysá Hora, tam se nám tež moc libílo, celkový dojem rušila "pouze" partička asi 15 lidí, kteří tam jeli oslavovat, takže hulákat a chlastat apod. což bylo až k nevydržení. Kupodivu šli tež někdy spát a přes den jsme lyžovali, takže aspoň jsme je neměli na očích pořád. Ale jinak to s nima byl děs, nechápu, že jim stojí za to jet s chlastem až nahoru a tam tím všechny okolní otravovat, ať si slaví v soukromé chatě a ne tam, kde spí i další lidé. Jinak celá organizace víkendového pobytu vlekařů na jedničku, takže moc díky, letos už nám to asi nevyjde, ale snad zase příští rok. a snad ještě v Šantánu:)

Petr01.04.2009 v 13:54
Stručně,Šantán po špatných zkušenostech hnus.Už nikdy a to ani v kruté zimě.Plesnivka jen v zimně.V létě by mě ani nenapadlo si tam něco koupit.Mám za to, že za určitý obnos peněz by měla odpovídat i kvalita jídla.To tady rozhodně neplatí.Ani když vezmu v potaz že je to na Lysé.

PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVKY- NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Zveřejněno 27.07.2011 v 10:05 hodin