mapa
poende

VRCHOLOVÁ KNIHA

Fórum pro všechny turisty, cyklisty, lyžaře, běžkaře, skialpinisty i příznivce Lysé hory

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím 996 názorů)

:((((05.01.2019 v 15:25
cituji a souhlasím ... "A jinak...přednost na horách mají vždy ti co jdou či běží nahoru"

A právě příspěvek z 1.1.2019 byl o těch co již běží dolů a to hlava nehlava vráží do těch co jdou nahoru, ať je to mladá žena,dítě nebo starý chlap a slovo omluvy???? já já já jen já

David05.01.2019 v 13:37
Pavel...to dle toho co jsi napsal, chápu, že víc toho v palici k odpovědi nemáš, což tě dost vystihuje :-) Přeji pěkný den, jsi super kluk :-))))

Míchal05.01.2019 v 13:26
Davide, napsat do knihy například, že by si lidé měli po sobě na horách uklízet,psi nekaleli do stopy není nic špatného. Hory jsou tady pro všechny,ale ne každý ví jak se na nich má chovat. Třeba si to tady přečtou a vezmou si ponaučení.

Pavel05.01.2019 v 12:18
Davide jestli jsi jeden, ty jsi ,ale chuj :-)

David04.01.2019 v 21:09
TÝKÁ SE VŠECH STĚŽUJÍCÍCH ...kdo vlastně jste lidé, pakliže si myslíte, že právě na vás spočívá osud Lysé hory ve smyslu konání toho či onoho závodu? To vám zde stojí zato prznit stránky tím, že jeden obviníte druhého? Jste zástupci nějáké právní formy snad? Hádám, že ne, tak si to prosím uvědomte a pokud chcete...napište si o vašich stížnostech statusy do svých FB, insta a nevím kde všude...tam vás jistě politují. Myslím, že je docela malicherná aktivita obviňovat se zde... snad si z toho někdo něco vezme a nebo mě klidně zažalujte Barbaře... míru zdar :-)

David04.01.2019 v 20:50
Aby jsi mě dobře chápal, tak tu myšlenku raději přeslabikuji... ani přes tento nedávný zážitek by mě nenapadlo jít na stránky lysé hory a brečet tady, pošpiňovat a obviňovat jiné... to jen aby bylo jasno jaký účel má zpráva obsahuje. Možná, že si to také uvědomíš, co jsi zde rozpoutal a úplně zbytečně. Není nutné se hádat a ještě na stránkách hor... promiň, toto je ještě větší prasárna, než pejskaři, LC, LH, B7, C9, K 3 a nebo D 6...pokud mi rozumíš. Tak to tady uzavřeme, zavřem pusy a raději půjdem dělat něco co má větší smysl, než házení špíny na druhé, jak je ostatně nás čechů dobrým zvykem...a když ne...soudkyně Barbara ti jistě pomůže s případem tímto :-) Hezký večer a nic ve zlém... :-)

David04.01.2019 v 20:44
Reakce na příspěvek od autora :-((( a taky něco pro velmi pitoreskního Páju :-) Zeptám se... běžels někdy závod...? Běžels někdy závod do kopce v nasazení, prokluzujícím terénu a 30 cm široké stopě? Toto je totiž úžasná a blahodárná věc... no když pak potkáš babu s chlapem, co jdou dolů se slovy... "Jsem ti jasně říkala, ať je nepouštíš" ... :-D, ještě stále je to úžasná věc... ale to ty nevíš, neznáš, protože jsi jen jeden z těch, kteří na tu lysou lezou 4 hodiny a mají ještě plnou hubu keců, když musí laskavě uhnout těm co tam běží...asi tak to je vše co jsem ti já chtěl říct. A jinak...přednost na horách mají vždy ti co jdou či běží nahoru LC nebo mistrovství světa ...a když toto někdo vypustí z huby jako ta žena... tak nemá na horách co dělat!!!

Jura04.01.2019 v 20:15
Vyjádřit názor a nebo napsat hovadinu je sakra rozdíl. A na horách si tykají normální turisté, horalové a další nadšenci hor. Vykají si jen ti kteří to neznají, komerčáci a odpůrci LC. A to jsem ještě nepočítal výstupy LH365 a ty jeho čipkysně co hyzdí kopec. A že jsem nereagoval na názor 1.1.?? Někdo kritizoval chování některých závodníků-nemyslím si že to byl výplod. Ti dotýční kazí pověst soutěže. Ale taky připomenu že já kritizoval zcestné a účelově smyšlené pošpinit soutěž která se provozuje jen pouze na turistických cestách. Což u LH24 a LH365 není zcela určitě. Nemluvě o obchcané trati LH24 no radost pohledět.

Karlík04.01.2019 v 15:44
Když už mají lítat facky, tak by to chtělo spojit s nějakým zajímavým závodem. Třeba by mohly být na trase záchytné body, kde by asistentka vlepila facku těm závodníkům, kteří budou pomalí. Nebo by mohli odměnit každého sportovce, který úspěšně doběhne do cíle. Ještě tomu dát název a hurá na to!

Pavel04.01.2019 v 13:54
Děkuji za názory, ale nevšimnul jsem si p. Juro, že bychom si potykali, tak se laskavě uklidněte.Vyjádřil jsem jenom svůj názor (možná jsem to špatně vyjádřil)a nevím, proč bych se za něj měl fackovat. To se můžete tak maximálně Vy, ale proč bych Vám to říkal, taky máte svůj názor, ne??? A že jste nereagoval na komentář z 1.1.2019???

PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVKY- NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY


 
Zveřejněno 01.01.2012 v 09:31 hodin