mapa
czpode

Statistika návštěvnosti

Stránka 'Historie obce Bartultovice (Bartelsdorf, Batzdorf)' byla zobrazena:

DatumTento serverOstatní serveryCelkem DK
15.05.2020 (Fri) 0 x3 x3 x
16.05.2020 (Sat) 0 x1 x1 x
17.05.2020 (Sun) 0 x1 x1 x
19.05.2020 (Tue) 0 x3 x3 x
20.05.2020 (Wed) 0 x1 x1 x
21.05.2020 (Thu) 0 x1 x1 x
22.05.2020 (Fri) 0 x1 x1 x
25.05.2020 (Mon) 0 x2 x2 x
26.05.2020 (Tue) 1 x0 x1 x
27.05.2020 (Wed) 3 x0 x3 x
29.05.2020 (Fri) dnešní data budou spočítána zítra