mapa
czpode

Statistika návštěvnosti

Stránka "Historie obce Bartultovice (Bartelsdorf, Batzdorf)" byla zobrazena:

DatumTento serverOstatní serveryCelkem DK
15.02.2021 (Mon)1 x3 x4 x
17.02.2021 (Wed)0 x3 x3 x
18.02.2021 (Thu)1 x2 x3 x
19.02.2021 (Fri)0 x3 x3 x
21.02.2021 (Sun)0 x2 x2 x
22.02.2021 (Mon)0 x2 x2 x
24.02.2021 (Wed)1 x3 x4 x
25.02.2021 (Thu)0 x2 x2 x
26.02.2021 (Fri)0 x6 x6 x
27.02.2021 (Sat)dnešní data budou spočítána zítra