Lysá hora 1323 m n. m. - královna Moravskoslezských Beskyd
Czwartek 18. kwietnia 2024
Teren NUTS 2: Střední Morava
Ilośc zapisów: 479 (Ilośc stron: 10 [strana *1 2 3 4 5 6 7 8 9 10])
- Církevní základní škola, Kroměříž (Okres Kroměříž)
- Církevní základní škola, Zlín (Okres Zlín)
- Jubilejní základní škola T. G. Masaryka, Rusava, Rusava (Okres Kroměříž) [gps]
- Soukromá svobodná ZŠ, Uherské Hradiště (Okres Uherské Hradiště)
- Základní a mateřská škola Bělotín, Bělotín (Okres Přerov) [gps]
- Základní škoal Křiby, Zlín (Okres Zlín)
- Základní škola, Uherský Brod (Okres Uherské Hradiště)
- ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Korytná (Okres Uherské Hradiště)
- Základní škola 17. listopadu, Morkovice-Slížany (Okres Kroměříž)
- Základní škola 4. května, Želechovice nad Dřevnicí (Okres Zlín)
- Základní škola a Mateřská škola Tovačov, Tovačov (Okres Přerov)
- Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, Jindřichov (Okres Přerov)
- Základní škola Babice, Babice (Okres Uherské Hradiště)
- Základní škola Bohuslavice u Zlína, Bohuslavice u Zlína (Okres Zlín)
- Základní škola Boršice, Boršice (Okres Uherské Hradiště)
- Základní škola Břest, Břest (Okres Kroměříž)
- Základní škola Černá Voda, Černá Voda (Okres Jeseník)
- Základní škola Červená cesta, Kunovice (Okres Uherské Hradiště)
- Základní škola Česká, Zlín (Okres Zlín)
- Základní škola Dřevnická, Zlín (Okres Zlín)
- Základní škola Družby, Holešov (Okres Kroměříž)
- Základní škola Dvorského, Olomouc (Okres Olomouc)
- Základní škola Havlíčkovo nábřeží, Zlín (Okres Zlín)
- Základní škola Havlíčkovo nábřeží 3114, Zlín (Okres Zlín)
- Základní škola Hlavní, Otrokovice (Okres Zlín)
- Základní škola Hranice, Hranice (Okres Přerov)
- Základní škola Hranice, Hranice (Okres Přerov)
- Základní škola Hranice, Hranice (Okres Přerov)
- Základní škola Hranice, Hranice (Okres Přerov)
- Základní škola Hranice IV. - Drahotuše, Hranice (Okres Přerov)
- Základní škola Husova, Kvasice (Okres Kroměříž)
- Základní škola J.Bublíka, Bánov (Okres Uherské Hradiště)
- Základní škola Komenského, Chropyně (Okres Kroměříž)
- Základní škola Komenského, Staré Město (Okres Uherské Hradiště)
- Základní škola Komenského, Zlín (Okres Zlín)
- Základní škola Komenského, Buchlovice (Okres Uherské Hradiště)
- Základní škola Komenského, Napajedla (Okres Zlín)
- Základní škola Komenského 298, Napajedla (Okres Zlín)
- Základní škola Komenského náměstí, Kroměříž (Okres Kroměříž)
- Základní škola Komenského náměstí, Hluk (Okres Uherské Hradiště)
- Základní škola Koryčanská, Střílky (Okres Kroměříž)
- Základní škola Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova (Okres Kroměříž)
- Základní škola Kvítková, Zlín (Okres Zlín)
- Základní škola Luká, Slavětín (Okres Olomouc)
- Základní škola Mánesova, Kroměříž (Okres Kroměříž)
- Základní škola Mánesova, Otrokovice (Okres Zlín)
- Základní škola Mariánské nám., Uherský Brod (Okres Uherské Hradiště)
- Základní škola Masarykova, Tlumačov (Okres Zlín)
- Základní škola Masarykova, Koryčany (Okres Kroměříž)
- Základní škola Mikoláše Alše, Zlín (Okres Zlín)
- CIĄG DALSZY SPISU (Pozostało do przedstawienia: 429 [strana *1 2 3 4 5 6 7 8 9 10])