mapa
poende

Výzva GJP

Milí přátelé, dovolte nám, abychom se na Vás obrátili jménem Gymnázia Jana Pivečky, Slavičín, Školní 822 a jménem Asociace rodičů a přátel Gymnázia se zdvořilou žádostí a prosbou.
Gymnázium Jana Pivečky se jako jedna z mála škol v České republice i v následujícím školním roce rozroste v počtu žáků a tříd. Celkově na škole bude tedy 12 tříd a 340 žáků. Vzhledem k tomu, že tím vzrostou další potřeby pro splnění podmínek k výuce a rozpočtové finanční zdroje pokrývají především mandatorní výdaje, obracíme se na Vás s prosbou o finanční příspěvek.
Tentokrát budou prostředky využity na vybavení tříd prvních ročníků. Jenom lavice a židle do jedné třídy představují 85 000,- Kč.
Připomínáme, že loňský příspěvek téměř 100 000,- Kč byl využit k vybavení počítačové učebny a k zakoupení nábytku do třídy primy. Věříme, že naši prosbu pochopíte jako podporu vzdělanosti v našem regionu, která se dotýká nás všech, a přispějete tak jakoukoliv formou k dalšímu zkvalitnění pedagogicko výchovného procesu na škole.

Příspěvek můžete zaslat na Asociaci rodičů a přátel Gymnázia oproti darovací smlouvě na

č. ú. 1569050277/0100

nebo přímo odevzdat na Gymnáziu Jana Pivečky.

Za žáky Gymnázia předem děkují

Ing. Miroslav Surý, přeseda Asociace Mgr. Josef Maryáš, ředitel školy

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Gymnázium Jana Pivečky
Zveřejněno 01.06.2005 v 10:37 hodin