mapa
poende

Důležité sdělení

Informace Klubu českých turistů
OZNAMUJEME VŠEM TURISTŮM, LYSAŘŮM A PŘÁTELŮM LYSÉ HORY, ŽE PO SEDMNÁCTI (17) LETECH ! JSME KONEČNĚ ZÍSKALI

ÚZEMNÍ SOUHLAS - ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ

PRO OBNOVU BEZRUČOVÉ CHATY NA LYSÉ HOŘE


Koncem února, nejpozději v průběhu března bude zahájena veřejná sbírka pro stavbu nové Bezručové chaty, číslo účtu včas zveřejníme.
Předpokádaná cena nové chaty je cca 20 mil. bez ČOV a bez přípojek.

V těchto dnech jednáme s projektanty ve věci zpracování projektové dokumentace pro stavební řízení a zajišťujeme další průzkumné práce ve vrcholové části Lysé hory.

Jakmile sleze sníh, zahájíme přípravné a úklidové práce na staveništi, a zjišťovací práce na stávajícím vodovodu na Větry.

Všechny připravované akce budou včas avizovány na webu, na této vývěsce a také prostřednictvím tisku a pod.
Informace KČT za technickou sekci Jiří Stejskalík tel. 604 984 577
Staré foto
Bývalá Bezručova chata

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím 5 názorů)


26.03.2011 v 07:05Petrik

To snad nee, stavime narodni divadlo tak jako kdysi ?! Proc penize od lidi na co je ta EU ?! Dyt tam je penez na nesmyslne projekty jako treba hotel na Celadne a dostavaji dotace daleko vyssi nez je planovany rozpocet tehle stavby, ktera ma daleko vetsi prisun pro rozvoj nez ....


04.03.2011 v 16:49Lysar

A proc chcete tahat z lidi penize? Proc si nevezmete pujcku od banky. Velmi jednoduche pozadat lidi od penize. Kdyz bance ukazete, ze to bude vydelavat jiste vam rada pujci.


04.02.2011 v 15:34Karel

Chata je určitě potřeba neboť stávající občerstvení je v katastrofálním stavu.Přes víkend je čekání v řadě nekonečné.Jen doufám,že turisté nepostaví stejnou hrůzu jaká je na obrázku.Doba je už někde jinde,stačí se podívat k našim jižním sousedům.Taky se mi nelíbí megalomanský návrh stavby co chtějí stavět místo Plesnivky,nestačilo by něco menšího?Místa na ubytování je habaděj.


04.02.2011 v 10:29Pavel

Myslím že budov už tam stojí dost!


03.02.2011 v 13:57Josef

To je úžasné. Kdyby se daly peníze dohromady,
za kolik let se investice vrátí? Nemám pocit, že by byly stávající ubytovací kapacity vytížené. Co tam, když jsou tak bídné zimy? A bude hůř. To jen pan Klaus hlásá, že se s klimatem nic neděje. Přesto oceňuji veškeré nadšení.
Tož hodně zdaru.


Zveřejněno 02.02.2011 v 21:23 hodin