mapa
poende

Na Lysou horu s průvodcem

Akce Beskydského informačního centra
Seriál komentovaných výstupů na Lysou horu pokračuje! Další termín pro akci Lysohorská nej... aneb co jste ještě nevěděli je
středa 8.srpna 2012.
Průvodce seznámí účastníky na celkem 7 zastaveních s historií Lysé hory, s Ondrášem - pánem Lysé hory, s jeskyněmi na Lukšinci, s pověstmi tradujícími se o Lysé hoře, přidá také vyprávění o obětech Lysé hory a poví více o stavbách nacházejícími se na samotném vrcholu Lysé hory. Trasa je turisticky náročná, má převýšení 700 m a trvá 2-3 hodiny dle fyzických předpokladů účastníků. Odměnou však za náročný výstup bude za pěkného počasí překrásný výhled na Javorníky, Jeseníky, Malou Fatru i na vzdálené tatranské štíty. Netradiční výstup rozložený do krátkých zastávek s poutavým výkladem se tímto stává zejména pro fyzicky slabší turisty či malé děti jednodušší, příjemnější a pestřejší. Cestou bude probíhat i vědomostní soutěž, jejíž odpovědi zazní v průběhu výkladu. Na samotném vrcholu pak bude vylosován jeden výherce, který obdrží balíček věnovaný Beskydským informačním centrem. Všichni účastníci výstupu dostanou jako upomínku na výstup propagační materiál věnován Lysé hoře.

Zájemci o tento termín se mohou hlásit do úterý 7.srpna 2012, 12.00 hodin na tel. čísle 558 676 909 nebo na e-mailu janovska.dagmar@beskydy-info.cz . Akce se koná pouze v případě příznivého počasí, sledujte proto naše webové stránky www.beskydy.com! Akci pořádá Beskydské informační centrum Frýdek-Místek.
Více po kliknutí ZDE.
Den s pruvodcem Lysa hora

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 06.08.2012 v 07:43 hodin