mapa
poende

S Klárkou na Lysou horu

aneb hromadný výjezd (nájezd) kočárků na nejvyšší horu Beskyd
11. ročník akce „S Klárkou na Lysou horu“ aneb hromadný výjezd (nájezd) kočárků na nejvyšší horu Beskyd (1323 m.n.m.)
Máte pocit, že se po narození dítěte nedostanete k pohybu v přírodě?

Pro všechny zájemce a milovníky přírody se v sobotu 15. září 2012 již pojedenácté uskuteční hromadné vytlačení kočárků (samozřejmě včetně potomků) na nejvyšší horu Beskyd. Půjdeme po 8,5 km dlouhé kvalitní asfaltové silničce, která vede z Papežova až na vrchol Lysé a kde mají auta zákaz vjezdu. V chatě na vrcholu bude možnost občerstvení a přebalení účastníků.

Poprvé jsme tuto cestu bez problémů absolvovali s naší tehdy ani ne dvouměsíční dcerou Klárkou - a byli jsme nadšeni. Je možno kombinovat dopravní prostředky: jeden z rodičů může tlačit kočár, druhý jet na kole a dle libosti se střídat. Cyklistické rukavičky se můžou hodit. Přijďte se projít, nejedná se o závod (a žádné startovné se neplatí)!

Start je společný, tempo je ale individuální a je přizpůsobené nejmladším účastníkům.

Sraz: od 10 hodin v Papežově (východně od Lysé hory, na silnici Pražmo-Visalaje) na parkovišti u začátku cesty na vrchol.
V 10.20 společná fotografie
V 10.30 hromadný start (a dále pak každý svým tempem).


Poznámka: Klárka už dávno odrostla kočárku a není jisté, jestli se na start tentokrát dostane. Je možné, že letos poprvé vynechá, ale to rozhodně není důvod nepřijít a neudělat si výlet v krásné beskydské přírodě s nádhernými výhledy. Všechny rodinné posádky jsou vítány. Věříme, že se stejně jako v minulých letech sejde bezva parta lidí. Takže i kdyby to tentokrát mělo být bez Klárky, tak s chutí nahoru (Lysou)!
Kontakt:
ph_nosek@volny.cz
Tel. 602 553 903
kočárky
kočárky

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 16.08.2012 v 07:21 hodin