mapa
poende

Chceš se podívat svým oknem z Lysé hory? Daruj okno.

Nová Bezručova chata
Vážení přátelé,

obnova Bezručovy chaty na Lysé hoře úspěšně pokračuje. Průběžný stav stavebních prací je možno sledovat na fotografiích nebo se přesvědčit přímo na místě. Závazný harmonogram stavby je plněn i díky darům a přispěvkům tisíců dárců z celé republiky.

Klubčeských turistů všem dárcům a sponzorům děkuje.

Letos chceme dokončit hrubou stavbu, včetně zastřešení, tepelné izolace a venkovního dřevěného obkladu. Rádi bychom také na zimu stavbu uzavřeli
a namontovali okna.

Vyzýváme proto tímto naše příznivce, dárce a podporovatele, aby se zapojili do akce:
„Chceš se podívat svým oknem z Lysé hory? Daruj okno.“
Pokud se rozhodnete zakoupit a darovat pro bezručovu chatu okno, stačí si vybrat číslo okna a příslušnou částku zaslat na účet veřejné sbírky:

330010033/5500

Na koupi okna se může dohodnout i více dárců. Všichni darujíci budou mít na vnitřním okenním rámu štítek se svým jménem. Abychom tuto milou povinnost mohli splnit je nutné uvést při platbě v poznámce jméno plátce nebo ji zaslat. Kromě toho budou dárci navždy uvedeni na tabuli cti uvnitř Bezručovy chaty.
V případě, že bude Vámi vybrané okno již zakoupeno jiným dárcem, bude Váš příspěvek převeden na jiné okno či dveře. Štítek s Vaším jménem bude osazen na tomto výrobku.
Za Vaši nezištnou pomoc děkujeme.

Klub českých turistů, Moravskoslezská oblast
Více informací, číslo okna, atd... po kliknutí ZDE.
Bezručova chata
Nová Bezručova chata 13.srpna 2013

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 21.09.2013 v 07:40 hodin