Lysá hora 1323 m n. m. - královna Moravskoslezských Beskyd
Donnerstag 28. März 2024
Běh na Lysou horu - 29. ročník
Výsledky ze soboty 26.7.2014
Za pěkného počasí se na start se postavilo 141 běžců a běžkyň.
Nejstarší účastník závodu byl p.Zikeš František, ročník 1928!!!
Nejstarší účastník závodu byl p.Zikeš František, ročník 1928!!!
Výsledky:
Muži do 39 let:
1. Horák Ondřej, čas 38,26
2. Pechek Petr, čas 38,51
3. Blaha Tomáš, čas 39,11
1. Horák Ondřej, čas 38,26
2. Pechek Petr, čas 38,51
3. Blaha Tomáš, čas 39,11
Muži 40 až 49 let:
1. Vanko Miroslav, čas 40,23
2. Škapa Marek, čas 41,58
3. Wallenfels Jiří, čas 42,11
1. Vanko Miroslav, čas 40,23
2. Škapa Marek, čas 41,58
3. Wallenfels Jiří, čas 42,11
Muži 50 až 59 let:
1. Vacarda Vladimír, čas 42,43
2. Ožana Václav, čas 43,10
3. Elischer Ivan, čas 44,53
1. Vacarda Vladimír, čas 42,43
2. Ožana Václav, čas 43,10
3. Elischer Ivan, čas 44,53
Muži 60 až 69 let:
1. Jasek Tadeusz, čas 46,22
2. Pechek František, čas 50,36
3. Flegl Vlastimil, čas 50,49
1. Jasek Tadeusz, čas 46,22
2. Pechek František, čas 50,36
3. Flegl Vlastimil, čas 50,49
Muži 70 let a více:
1. Kaleta Karel, čas 64,27
2. Balko Peter, čas 70,01
3. Tomíšek Jindřich, čas 71,18
1. Kaleta Karel, čas 64,27
2. Balko Peter, čas 70,01
3. Tomíšek Jindřich, čas 71,18
Ženy do 34 let:
1. Krejčiříková Denisa, čas 48,03
2. Šibravová Lenka, čas 49,32
3. Krejčiříková Ivona , čas 50,19
1. Krejčiříková Denisa, čas 48,03
2. Šibravová Lenka, čas 49,32
3. Krejčiříková Ivona , čas 50,19
Ženy 35 - 44 let:
1. Pastorová Petra , čas 46,44
2. Delingerová Marie, čas 48,15
3. Krausová Darina , čas 52,29
1. Pastorová Petra , čas 46,44
2. Delingerová Marie, čas 48,15
3. Krausová Darina , čas 52,29
Ženy 45 - 54 let:
1. Krátká Anna, čas 54,09
2. Klampflová Eva, čas 58,38
3. Budinská Hana, čas 72,18
1. Krátká Anna, čas 54,09
2. Klampflová Eva, čas 58,38
3. Budinská Hana, čas 72,18
Ženy 55 let a více:
1. Hynštová Marie, čas 56,11
2. Pechková Šárka, čas 59,39
3. Dvořáková Eva, čas 67,14
1. Hynštová Marie, čas 56,11
2. Pechková Šárka, čas 59,39
3. Dvořáková Eva, čas 67,14
Junioři:
1. Čada Miroslav, čas 43,50
2. Holoubek Jan, čas 47,50
3. Krupa Luboš, čas 51,28
1. Čada Miroslav, čas 43,50
2. Holoubek Jan, čas 47,50
3. Krupa Luboš, čas 51,28
Juniorky:
1. Baginská Markéta, čas 51,05
2. Zádrapová Karolína, čas 53,16
3. Solanská Michaela, čas 53,52
1. Baginská Markéta, čas 51,05
2. Zádrapová Karolína, čas 53,16
3. Solanská Michaela, čas 53,52
Kategorie Nordic:
1. Ostruzska, čas 58,15
2. Waldhauser, čas 1:04:45
3. Farský, čas 1:15:08
1. Ostruzska, čas 58,15
2. Waldhauser, čas 1:04:45
3. Farský, čas 1:15:08
Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)
DALŠÍ INFORMACE: Lysá hora - královna Moravskoslezských Beskyd
Zveřejněno 03.08.2014 v 08:13 hodin