mapa
poende

7.12.-11.12.2005 (str.12h.- ne.15h.)!! NOVĚ OTVÍRÁME !!Tantrická Láska - nový roční tantrický výcvik pro JEDNOTLIVCE

-hluboké léčení,porozumění, meditace a oslava těla a lásky, což dohromady je základem tantry, 1.stupeň ze 3. (2.a 3. st. v roce 2006)

Lektoři: Helena Unmani a Vlado Blaščák

Cena: 3500,- Kč (ubytování ve dvoul.pokoji ,ubytování v meditační hale na matraci snížení o 300 Kč, stan snížení o 500 Kč)
TANTRICKÁ LÁSKA

-tantrická škola Nataraj otvírá v tomto roce nový Tantrický výcvik pro jednotlivce


je vedený Helenou Unmani
absolventkou výcviku Sky Dancing Tantra s Johnem Hawkenem, asistentkou při dalších 2 tantric. výcvicích a nejméně 20 víkendech nebo pobytech na Krétě nebo v Anglii,
organizátorkou a učastnící tantr.výcviku School of awakening, překladatelkou knihy "Tantrická láska",léčitelkou za pomocí barevných olejů Aura-Soma, masážní terapeutkou,absolventkou výcviku taneční primitivní exprese, kreativní tanec a cestovatelkou od Ausralie, Brazilie, USA až po duchovně hledající při mnoha pobytech v Oshově Multiverzitě v Puně v Indii a letos poprvé také u matky Ammy a Kalkiho , avatarů žijícíh na jihu Indie.

Partnerem,průvodcem, asistentem je Vlado Blaščák, který má 15 let zkušenosti s meditací Vipasana, stejnou dobu i léčí všude po Slovensku ale i Německu a Rakousku.Je stavitelem kulatých slaměno-hliněných domů a lektorem kurzů Makrobiotického vaření,cvičitelem Tai chi.Od letošního roku také ve výcviku tantry School of Awakening- výcvik pro páry a asistuje při kurzech tantry pro páry i jednotlivce.
Výcvik je rozdělen do 3 stupňů po 5 dnech:

1.stupeň :- uvolnění enegie blokované v těle,
- stádia sexuálniho vvoje
2.stupeň : projevení a transformace emocí
- léčení studu a probouzení energie
- práce s čakrami
3.stupeň: - přijetí pohlaví
- oslava těla , srdce a ducha
Tantra je životní přístup, který integruje pohlaví, emoce, smysly a spiritualitu.
Při výzkumu a propracování celého spektra lidských zkušeností se používají metody meditace, které nabízejí velmi bohatou a různorodou cestu osobního vývoje.
Tantrická cesta začíná odkudkoli, kde právě jste.
Struktura tréninku podle tématu každého stupně nabízí metody a meditace, které zahrnují individuální a partnerské cvičení, tanec, masáž, emocionální uvolnění, sdílení, jemnou energetickou práci a oslavu.

Součástí tréninku v době polední přestavky jsou také indivuduální poradenská sezení,léčení, masáže, ošetření Aura-Somou, která patří do celkové struktury tréninku.
Stupně jsou nabízeny v posloupném pořadí, takže účastníci mají příležitost procvičovat mezi jednotlivými stupni tantrické metody, které jim nabízejí cestu hluboké a trvalé transformace.
1.stupeň Délka kurzu 5 dní

Termín: 28.9.- 2.10.2005 a 7.-11.12.2005
(středa od 12 hod.- do neděle 14 hod.)
Základní cena: 3500 Kč

2.stupeň Délka kurzu 5 dní
Termín: duben 2006
Základní cena: 3500 Kč

3. stupeň Délka kurzu 5 dní
Termín: léto 2006

Základní cena :3500 Kč


U VŠECH STUPNU ZÁLOHA 1500 Kč do 7 dnů před začátkem výcviku
Ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji u nás v domě ,je možnost i ubytování na matraci v meditační hale a cena se snižuje o 320 Kč, ve stanu se snižuje o 500 Kč

Místo: meditační dům - Skalka u Doks 22, u Máchova jezera (1,5 km) doprava možná autobusem z Prahy - Holešovic cca 1,5 hod, nebo autem cca 1 hod. (75 km od Prahy, směr Ml. Boleslav po dálnici odbočka na Českou Lípu, v Doksech již odbočka na Skalku u Doks). Přímo v místě pokračujte cestou kolem rybníka asi 300m až k poslednímu domu č.p.22

Strava: 3x denně vegetariánská
(máme 2 kozy -vlastní kozí mléko a sýry, domácí chleba,luštěninové pomazánky,bio obilí na kaše, jablečné dobroty a zelenina ze záhonku..)


Co si přivézt: volné lehké oblečení, velký šátek na tanec (popř. lungi-možno zakoupit v našem malém obchůdku na místě), na masáž prostěradlo a masážní olej, svůj magický silový předmět (oblíbená soška, kamínek, talisman), čajové svíčky, několik šátků na vytvoření posvátného místa,

Těšíme se na setkání s Vámi v našem centru ve Skalce u Doks.
Helena Unmani a Vlado Blaščák
Zveřejněno 30.06.2004 v 19:26 hodin