mapa
poende

Otevření nové Bezručovy chaty pro veřejnost

Konec Šantánu a otevření nové chaty
Zdravíme návštěvníky Lysé hory a především příznivce bufetu Šantán. Jak již jistě víte, pomalu se blíží jeho konec. Tento víkend bude naposled otevřen (viz. níže).

V pondělí 23.11.2015 začne jeho demontáž. Od středy 25.11.2015 bude otevřena restaurační část Bezručovy chaty ve zkušebním provozu.

V sobotu 21.11.2015 nám zhruba od 17h přijde do Šantánu zahrát kapela z FnO jménem PPL Acoustic (Big Beat, Rock v akustické formě). Otevřeno bude do půlnoci. V neděli 22.11.2015 v 7h by měl přijít zazpívat člen KPLH Dušan Štůsek se svou kapelou Zbujovjanka.
Budeme rádi, když se přijdete důstojně rozloučit v hojném počtu.

Těší se na Vás kolektiv Šantánu.
Šantán
Šantán v létě
Šantán
Šantán v zimě
Bezručova chata
Nová Bezručova chata

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím 21 názorů)


21.11.2015 v 20:08Štefan

Tomáši, nikde jsem v příspěvku Kamila nenašel nic o tom, že by Bezručka nalévala zdarma. A že by tam zůstala ta hrůza? To byl vtip,že?
Nikdo se nikoho neprosil, aby se tam stavělo, tak co se tu furt řeší?
Ho.no.
Jeden b.b napíše nesmysly, a ostatní se toho chytnou. Jak v rozhlase, bla, bla,bla.


21.11.2015 v 19:07L

No stavět občerstvení nebo dokonce horskou chatu někde vysoko na kopci v takových podmínkách kvůli kšeftu,to si fakt nedokážu představit.Není snad jednodušší si postavit něco takového ve městě,když se bavíme o výdělečném záměru?Obdivuju takové nadšence,kteří jdou do takových akcí a stavějí na místech,kde je to všechno tak náročné.Myslím si,že pořád je tu prvotní záměr dělat to pro lidi.No snad bude na Bezručce v nabídce Česnečka...a v létě skvělé pivo


21.11.2015 v 15:31Tomáš

Podle pana Kamila asi bude nová Bezručovka nalévat zadarmo.Nebo tam snad nebyla vystavěna kvůli výdělku? Vidím že jsou někteří fakt hlupáci. Šantán je prostě historie, tak jako Bezručová chata a mohl tam zůstat. To by ale nová chata asi neměla tak tučné zisky, když by se musela dělit s konkurencí, řH[�H�[Z[K


21.11.2015 v 11:29Lubo

Každý si nenosí jídlo a termosky s pitím s sebou.Někomu spíš vyhovuje právě to,že může jít na lehko a může se spolehnout na moznost občerstvit se nahoře,ohřát,případně se převléknout..Šantán byl aspoň provizorní útočiště pro turisty,ikdyž chápu,že náročným lidem mohl připadat jako třeba "pajzl".Skromný člověk tam rád zavítal a komu se tam nelíbilo,nemusel tam lozit..Zdravím všechny příznivce Lysé hory


21.11.2015 v 10:56Kamil

Vážený Lk. Nevím kdo se skrývá pod takovým pseudonymem.
Nemoralizujte. Vždyť provoz Šantánu byl spojen s výdělečnou činností. Jak bývá zvykem v pohostinství. Já chodím na hory za čerstvým vzduchem. Proto mě takové pajzly odrazují. Provozovatelé mohou děkovat, že jim vůbec bylo povoleno v takovém pochybném zařízení fungovat pro veřejnost. Je to odraz fungování našich státních institucí, např. hygiena.
Pro mě je kus historie Bezručka a jsem rád, že jsem se dožil jejího obnovení. Jako bych se vrátil do mého mládí.
Ať ta koňská stáj zmizne a bude klid.


21.11.2015 v 09:29Lubo

Zdar všem příznivcům Lysé.Po Šantánu mi bude smutno,kdykoli se tam nahoře objevím.Je to kus historie a vzpomínky..Nevím,Bezručova chata snad bude fajn,ale tak útulno,jako v Šantánu,tam asi nebude.Zase se tam ale vejde více lidí a taky ta možnost noclehu bude fajn.A člověk si může vybrat,kam bude chodit,až zprovozní i sousední chatu.Vždycky jsem raději chodil do Šantánu,ale vadilo mi,že byl otevřen jen do 18.h.Většinou jsem nahoru dorazil později,tak jsem musel do Kameňáku,který byl do 20.h.Zajímá mě otevírací doba nové Bezr.chaty.Zdravím přátelé Beskyd


20.11.2015 v 21:36Lk

Není od věci poděkovat za všechny ty dny, kdy byla náruč šantánu otevřena pocestným a velké poděkování patří všem, kteří se na jeho provozu podíleli. kamilům a jiným zamindrákovaným fakanům, na které nikdo nemyslí patří zase vzkaz...polibte si záda chudáčci ;-)


20.11.2015 v 09:58Kamil

To je jasné, že se těšíte na hojnou účast. Jde Vám přece o kšeft. Nebo se snad bude nalévat a servírovat gratis? Celkem by se to i slušelo na rozlučku.


19.11.2015 v 21:54Fakan

Čo bolo, to bolo. Konečně ten shnilý pajzl zmizne.


19.11.2015 v 19:17Pavel

No konečně synci,tak krásná a dlouho očekávaná Bezručka,Bohužel-Šantán je ho škoda(je to kus historie)muselo to jednou přijít,ale zůstane v našich myslích!!!


PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVKYNEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Zveřejněno 17.11.2015 v 07:06 hodin